Merhaba Tebernüş Bey. Çekmeköy-Madenler Dostkent sitesi hakk - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Merhaba Tebernüş Bey. Çekmeköy-Madenler Dostkent sitesi hakk


mehmet yılmaz : Merhaba Tebernüş Bey. Çekmeköy-Madenler Dostkent sitesi hakkında görüşleriniz nelerdir? Bu sitede güney-doğu cephe 6. kat 3+1 brüt 126 m2 bir daire için 200.000 TL makul bir fiyat mıdır?Teşekkür ederim.

Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim... Hiçbir fikrim yok... Otoparklı ve güvenlikliyse ve binalar depreme dayanıklıysa alınabilir... Metrekare bazında fiyatı mantıklı... Aynı evi kiraya verecek olursak getiris ne olur?

10 Ocak 2011, Pazartesi 11:48:56

Etiketler :madenler dostkent sitesi , madenler dostkent sitesi satılık , çekmeköy dostkent sitesi satılık , dostkent sitesi çekmeköy , dostkent sitesi çekmeköy satılık ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , fi yaka kırıkkale , soyak projeleri , pendik konut projeleri , dükkan yatırımı kurtköy , gaziemir optimum arkasındaki evlerin kirası ne olur , izzetpaşa kentsel dönüşüm , maldivlerde devremulk , kayaşehir 19. bölge 2+1 fiyatları , hisseli arsa alımı , eroğlu lounge 1 projesi , fi side tapu , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , muvakkat irtifak yolu , 100 tl ile yatırım , soyak park aparts konutları ,