Bir suredir bir evin cephesi ne yonde olmali sorusuna cevap aradi - Tebernüş Kireçci Cevapladı..

Bir suredir bir evin cephesi ne yonde olmali sorusuna cevap aradi


Mert Kaya : Bir suredir bir evin cephesi ne yonde olmali sorusuna cevap aradim,arastirdim.Vardigim sonuc,ev 3 cepheliyse kuzey,guney ve dogu cephelerine bakmasi,2 cepheli ise guney ve dogu cepheli olmasi,tek cepheli ise ki bu cok zor,genelde en azindan 2 cepheli oluyor,o zaman guney cephe olmasi daha iyi.Bir cok farkli kombinasyon olabilir,ancak 3 cepheli bir evde eger guney zaten varsa mesela yattiginiz odanin kuzey cephe olmasi yazin buyuk avantaj.Sicagi sevmeyen bir arkadasim ozellikle kuzey cephe ev aliyor ve ariyor.Benim de oturdugum evde kuzey cephe yazin super oluyor.Bati cephe ise yazin felaket olur.Ikisi arasinda tercih edilecekse ve usuyen biriyseniz bati cephe tercih edilir.Ancak yazin kuzey cephesi de olan bir evin tadi baska olur.(Kis icin yalitim iyi ise elbette).Paylasmak istedim.Selamlar Saygilar.

Tebernüş Kireçci : )) Siz siz olun güneşi alabildiğiniz kadar bol alacağınız evleri tercih edin...

25 Mayıs 2011, Çarşamba 01:06:19

Etiketler :evin cephesi , evlerde iyi cephe , ev cephesi , kuzey cephe ev , kuzey cepheli ev , kuzey-güney cephe ev , doğu cephe ev , güney cepheli ev , evlerde kuzey cephe , tek cepheli ev , yazlik kuzey mi guney mi olmali , en iyi ev cephesi , bursada ev hangi cephe olmali , evin cephesi ne olmalı , Batı cephesi ev avantajları ,
Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , 3.köprü hadımköy , izmir evka 3 su evleri , yeşil yamaç sitesi , eroğlu seyrantepe projesi , toki sultanbeyli projesi , ayazağa yatırım , ıhlamurdere caddesi kentsel dönüşüm , ataşehir örnek satılık daire fiyatları , maltepe sahil projesi , beykent hilal konakları , tebernüş olimpos , esenyurt imar ve arsa tapu , tuzla aydınlıda konut , konut yatırım bölgeleri , mesken iktisap bedeli ,