fiyapı - Hilal hanım merhaba fiyapı nın fitower

"" Arama Sonuçları

Tebernüş Kireçci Sorularınızı Yanıtlıyor

www.tebernuskirecci.com.tr'ye soru sorma kriterleri

 • 1) Tebernüş Kireçci sorulan her soruya yanıt vermekle mükellef değildir.
 • 2) Soru sormadan önce sitenin arama bölümünde araştırma yapın. Daha önce sorulan soruların aynısına ya da benzerine yanıt verilmeyebilir.
 • 3) Hukuk alanındaki soruları Avukat Hilal Bayram'a, vergi alanındaki soruları Ahmet Korkmaz'a sormanız gerekir.
 • 4) Soru sorarken metrekare, fiyat, ödeme tablosu gibi detaylara mutlaka yer verin.
 • 5) Soru sorarken ifadelerin düzgün ve imla kurallarına uygun olmasına özen gösterin. Tamamı büyük harflerle yazılan sorular. Okunmadan silinir ve yanıtlanmaz.
 • 6) Bu sitede yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Sitedeki bilgiler baz alınarak yatırım yapılırsa oluşacak zarardan site yayıncıları sorumlu değildir.

 • *
  *

  *
  Örnek: 5X21234567
  * Bu hizmet ücretsizdir.
  * Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazınız.
  Sorunuzun cevaplanabilmesi için şifreyi girmeniz gerekecektir.
  guvenlik
  Geçmiş sorularda arama yapabilirsiniz.

  serhat demir : Hilal hanım merhaba fiyapı nın fitower projesinden daire satın aldım. bilindiği üzere belediyeden ve fiyapı şirketinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle proje içinden çıkılmaz bir hal aldı. size sormak istediğim konu; firma ile görüştük ve eğer sözleşmeyi fes etmeyi kabul eder isek bu güne kadar ödediğimiz bütün tutar kadar bir senet vermeyi teklif ettiler. senet aralık 2014 vadeli olacakmış. bir sözleşme imzalatıp senedi teslim edeceklermiş. böyle bir yol izlemek benim açımdan ne kadar güvenli olabilir ve senet ödenmez ise ne gibi hukuksal yol izlemeliyim. şimdiden teşekkürler.

  Hilal Bayram : Bilindiği üzere firma iflas erteleme almış durumda ödeme yapılmaz ise senetleri icraya koymak için iflas ertelemedeki sürenin dolmasını beklemeniz lazım.. tercih sizin..

  25 Mart 2014, Salı 15:02:30

  Serkan Karakaş : Merhaba.İyi günler dilerim.Fiyapı Fisıde projesi son olarak ne durumda bilginiz var mı?Teslim tarihi belli mi?Kayyuma devredildikten sonra süreci kontrol edemiyoruz.Kayyum bilgi verir mi?Verirse nereden nasıl bilgi alabiliriz?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. İyi günler. Bizdeki son bilgiyi Buraya tıklayınız adresinden öğrenebilirsiniz.

  19 Şubat 2014, Çarşamba 10:42:54

  muhammet demirci : Merhabalar tebernüş bey size sorum fiyapı esenşehir evleri hakkında olacak şuan da sitede yüksek oranda oturum var kat irtifak tapusu veriliyor fiyatı da gayet makul 140 bin ile 150 arasında değişiyor fiyatlarının düşük olması evlere kredi çıkmaması ve iskan olmaması bu sorunun ilerde çözüleceği söyleniyor biz yatırım amaçlı almıyoruz oturmak için alıyoruz ilerde bu iskan sorunu çözülürmü yıkılması gibi bi durum söz konusu olurmu uzun vadede bu siteini durumu ne olur şimdiden cevapınız için teşekkürler

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Rica ederim. Metrekare bazlı fiyatı gayet mantıklı. Site sakinleri kendi arasında ittifak yaparsa iskan alınır.

  30 Ocak 2014, Perşembe 17:26:45

  Ayhan ELMAS : Merhaba kolay gelsin Fiyapı Sakarya projesi ile ilgili bir bilgiye ulastınız mı ?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Bilgi alamadık.

  17 Ocak 2014, Cuma 23:17:37

  Ayhan ELMAS : Iyı gunler kolaylıklar dılıyorum.Fıyapı Sakarya projesinden vazmı gecti bilgi verirseniz çok sevinirim.Şimdiden tesekkur ederim

  Tebernüş Kireçci : iyi günler. Editör arkadaşlarıma söylüyorum konuyu araştırıyorlar.

  11 Ocak 2014, Cumartesi 01:35:30

  bustezi tezioglu : Sevgili Tebernüşcüm dap dalga kule ile batışehir in videoları 2 aydır güncellenmiyor projede sorun mu var acaba..? fiyapı fiside ile ilgili son durum nedir acaba bilginiz var mı..? Bitecek mi bu insanların mağdurluğu sizce..?

  Tebernüş Kireçci : Havadanemlakvideo.com'u yavaş yavaş pasifize edeceğiz. İstediğimiz ilgiyi görmüyor. Fi-Side'daki son durumu bilmiyorum. Bendeki bilgi şu şekilde: Fi-Yapı, Fi-Side'ın ticari alanlarını satacak. İnşaatı tamamlayacak.

  13 Aralık 2013, Cuma 21:17:14

  ali osman çeliker : mert sezgin : tebernüş kireççi makrom yapı adlı şirketin burda reklamını yaparak şirket hakkında olumlu şeyler yazarak yüzlerce insanın madur olmasına sebebiyet verdin.belkide bu oyunun bir parçasısın.makrom yapı ile ortaklığın varmı yoksa sadece reklam ücretimi aldın bunu öğrenmek istiyorum. Tebernüş Kireçci : Kendi adınla mı mesaj yazıyorsun bilmiyorum. Üslubun ve tarzın çok kaba. Buraya tıklayınız adresinde bugüne kadar Makrom Yapı ile ilgili gelen soruları ve yanıtları okuyabilirsin. Okuduklarını anladığında meseleyi de kendiliğinden çözmüş olursun. Çözemezsen de senin için yapabileceğim bir şey yok. Bugüne kadar yanıtladığım 53 bin soru ortada. Böyle bir suçlama için ya soruları ve yanıtlarını okumadınız ya da okuduklarınızı almadınız... Sayın Tebernüş Bey, İstanbul Emlak piyasasını 10 yıldır sürekli takip etmekteyim. Mali olarak fazla yatırım imkanım olmasada bu bende bir hobi oldu. Milliyet Gazetesindeki emlak editörlüğünüzden, köşe yazılarınızdan ve sitenizin kuruluşundan bugüne sizi sürekli takip ediyorum. Yaptığınız işin çok önemli ve bulunmaz bir hizmet olduğunu, bu nedenle sizi çok takdir ettiğimi belirteyim. Ancak Yukarıdaki arkadaşın üslubuna katılmamakla birlikte eleştirilerine bir miktar katılıyorum. İnsanları tam anlamıyla ve uzun süre tanımadan onlar hakkında olumlu veya olumsuz referans vermek ne derece doğru. Hele ki bunu sizin gibi milyonlarca takipçisi olan birisi yaparsa. Örneğin Fikret İnanı kaç yıldır tanıyorsunuz bilmiyorum. Ama başlangıçta Fi Yapı ve Fikret İnan hakkında olumlu şeyler söylediniz. Fi Yapı sıkıntıya girdikten ve mağduriyetler çoğalmaya başladıktan bir süre sonra ise Fi Yapı ile ilgili sorulara artık cevap vermiyorum dediniz. Son zamanlarda yorumlarınız daha temkinli (böyle olmasını kendi adıma daha çok benimsiyorum) ve uyarıcı. Eleştiriye açık bir insan olduğunuzu düşünerek olumsuz yazılara aşırı tepki yerine özeleştiri yapılmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum. Saygılarımla,

  Tebernüş Kireçci : Peki çok teşekkür ederim. Öncelikle üslubunuz için. İkinci olarak da eleştiriniz için. Bunu daha önce de yazdım. Şirketler ve patronlar organiktir. Yani değişkendir. Biraz başarı yakalayınca tavurları ve üslupları değişiyor. Daha önceki yazılarımı okuduysanız patronların ve şirketlerin organik olduğunu çok belirttim. Bu değişimi fark ettiğim anda ilişkilere nokta koyuyorum. Dikkat ederseniz bu sorun genelde Esenyurt projelerinde karşılaşılan bir durum. Bunun ne anlama geldiğini siz daha iyi bilirsiniz. Son zamanlarda şirketlere, patronlara ve projelere daha temkinli yaklaştığımı çok iyi yakalamışsınız. Bu noktada da sizi tebrik ederim. Esenyurt alt ve orta gelir grubunun ev sahibi olmasında çok önemli ve farklı bir modeldi. Ama sabote edildi. Eminim sabote edilmeseydi belki zamanında teslim edilmezdi belki sorunlu teslim edilirdi. Ama işler bu hale gelmezdi. Tabi şirketlerin ve patronların şımarık tavırlara girmesi de bu süreci hızlandırdı... Burada Fiyapı ya da Makrom'u kastetmiyorum. Genel olarak Esenyurt projelerinin hepsini kastediyorum. Makrom Yapı ve Fi_yapı özelinde ise söz dinlemedikleri an veya bu platformu kullandıkları an diyaloğu kestim. Bu tavrım sadece Esenyurt'a mahsus değil. Birilerinin bu platformu kullanmaya alıştığını fark ettiğim anda anında diyaloğu kesiyorum. Böyle bir platformu günde 13 binden fazla kişi ziyaret ediyor. Binlerce insan geçmişte yazdığım yanıtlara teşekkür ediyor. Tek tük eleştiri gelmesi normal. Eleştirler de aynı şirket, proje ve lokasyonlardansa bunu da anlayışla karşılamak gerekiyor. 5.5 yıldır burada soru yanıtlıyorum. Her yanıtımın altına bugün de imza atarım. Ben bu işi bu kadar samimi yapıyorum. Yanılgılarım olmuşsa 5.5 yılda bu kadar yanılgı normal.

  01 Aralık 2013, Pazar 12:29:00

  Gökhan EGE : fİyapı fi tower dan 73,000 tl ye 60 mt 1+1 daire aldık.2010 yılında Toplamda vergi harcı dahil 31.561,00 tl ödedik.Kalan 42,500 tl lik bir senedimiz tapu tesliminde ödememiz gerekiyordu fakat fiyapı iflas erteleme kararı alana kadar tapu teslimatı yapamadığından biz senedimizi ödemedik.Fi yapı bizim senedimizi taşaron firmaya vermiş,taşaron firma senedimizi KADİKÖY 2. İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDE İşleme koymuş.İflas erteleme kararından sonra telefonumuza tapu teslimatlarının yapılmaya başladığına dair mesaj geldi.Fiyapı kayyuma devredilmiş,kayumdan Ömer beyle görüşüp finans müdürlüğüne gittik.Fiyapı finans müdürlüğü bize metre kare başına 6000 tl fark iskan tapu masrafı 58,900 tl bir hesap çıkardı.04.11.2013 de Fİ YAPI ya gidik.58.900 tl yi yatırıp tapuyu almak istediğimizi söyledik,fakat Fİ YAPI bize haber vermeden bizim 1+1 daireyi başkasına satmış.Bizim ödemiş olduğumuz 31.561.00 tl geri alamıyoruz.Bu durumda ne gibi hukuki bir süreç başlatmalıyız.Teşekkürler.

  Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Bu konuda Avukat Hilal Bayram'ın yazdıklarını okumanızı öneririm.

  10 Kasım 2013, Pazar 09:18:06

  sinan kala : Merhaba Tebernüş bey, Fiyapı fikret inan-ma geçen eylül ayında Fitowerda teslimlere başlayacağını iskan,abonelik,kdv,m2 ödemeyenleri bu ödemeleri yaparak anahtarlarını almaya çağırmıştı.Çağrısına çok az talep gelince teslimleri iptal etti.Sanki daire teslim ediyor,yaşam başlatıyor.1 teneke Ahahtarla bizi kandıracak aklı sıra.O anahtarları 2 sene evvel A1-2 blok sahiplerine teslim etmişti.Sonuç ortada.O paralarıda çarpmadan iflas açıklamak istemiyor anlaşılan.Dairesi 2.,3. kişilere satılan arkadaşlarımızın durumu perişan.Tapusu olanların dairelerine kavuşup kavuşamıyacağı yada ne zaman kavuşacağı meçhul.İnşaatta bir çalışma yok.Bu adam çıkıp tek laf etmiyor.Ettiği zamanda tehditle para istiyor sadece.İstediği paraları ödemeyenleri proje içinede almıyor.Bu adamın projeleriyle ilgilenen bazı arkadaşları okuyorum üzülüyorum.Lütfen inteneti kullanıp bir tarama yapsınlar paralarını sokağa atmasınlar.

  Tebernüş Kireçci : Peki...

  09 Kasım 2013, Cumartesi 21:17:55

  Buğra Yılmaz : Merhaba sayın kireçci Bugün star ana haberde fiyapinin iflas ettiğine dair bir haber yayınlandı . Bu iddalar doğrumu .birde yaklaşık 3 aydır fiyapinin internet sayfasına ulaşılamıyor . Bu yüzden tedirginim açıkcası . Son durum nedir iflas erteleme bitip iflas mi etti .teşekürler

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Muhabir ve editörlerin önemli bir kısmı iflas ile iflas erteleme arasındaki farkı bilmez. Bildiğim kadarıyla iflas erteleme süreci devam ediyor.

  08 Kasım 2013, Cuma 20:01:57

  Sinan Kala : Tebernüş bey Merhaba. Fikret inan-ma Fitower da Şişirilmiş abonelikleri ve hiçbir projesine almadığı/alamadığı iskan bedeli için müşterilerine icraya hazırlanıyor.10 ekime kadar ödemeyenler için işlemlere başlıyacakmış.En son havuz partisine çağarmıştı herkesi ,hala havuzdayız tadına doyamadık (havuzda havuz yani 1725 dairde ortalama 3 kişi kalsa hekesin ayak serçe parmağı sudan istifade edebilir) Vaat ettiği botanik bahçeyi gelin görün lütfen .Kaybolursunuz o bitki topluluğunda.Anfi Tiyatomuza laf söyletmeyiz.Sanırım side antik tiyatroyu örnek alacaktı !ama projede yer kalmadı botanikden sanırım ondan yapmadı.Tenis kortu,basketbol,squash alanlarıda yanlışlıkla unutulmuş olmalı.Projede ayrı ayrı duran blokların dip dibe olmasını zaten hiç sorun etmedik yapmadığı dış cephe cam giydirmeler gibi.Tapusunu alamamış tüm borcunu ödemiş arkadaşların dairelerini tekrar sattı ama ne önemi var ki ! Kira rayi mi ? o da ne ? son icraatı m2 farkını ödemeyenlerin dairesinin içindekileri sökmek.( içi yapılmış daire sayısı çok az) En son 3 eylülde anahtar vermek için basını bilgilendirmişti.2 sene geçmesine rağmen olmayan dairelerin anahtarını verecekti.Kimse ayın 3 ünde o 1 anahtarı alamadı.Adam 2 senedir teslim etmediği dairenin ,almayacağı abonelik ve iskanın parası için icraya verecekmiş.Verecek tabii adam haklı.Adam aile babası eve ekmek götürecek olmadı pasta.İşin özü rezalet durumdayız.Yaşam ne zaman başlayacak bir ışık yok.Adam hala anahtar vericem diye bizi kandırma peşinde..

  Tebernüş Kireçci : Peki...

  12 Ekim 2013, Cumartesi 00:36:38

  nihat şahin : vaktinizi almadan kısaca: fiyapı esenşehir evlerinde 16 bloktan 2 si haric (5 ve 6. bloklar) yasam basladı. Fakat toprak sahibine ait bu bloklarda dairelerin ici yapılmadan oylece yarım kaldı. simdi 6. bloktan daire sahibi biri olarak ben binadakı malzemeleri kullanarak sadece iscilik ucreti vererek dairemi tamamladım.6. bloktan daire sahibleri olrak ulasabildigimiz 12 13 kadar daire sahibiyle 29 eylül pazar günü saat 11:00de insaatin geri kalanını nasıl tamamlarız bunu gorusmek üzere toplanmaya karar verdik. sizin aracılıgınzla burdan veya verecegim iletisim bilgilerinden bize ulasacak diger daire sahibi komsularmızı da bekliyoruz. fiyapı veya A.kadir musaoglunun bir sey yapacagı yok. kalan ksımları kendımız tamamlayıp evimize gecmek istiyoruz. sizin aracılgınzla sesimizi duyurmak istedim saygılarımla. nihat sahin:05415121907 sahinnihad@hotmail.com A6 BLOK DAİRE :33

  Tebernüş Kireçci : Peki.

  18 Eylül 2013, Çarşamba 12:55:00

  hasan pamuk : merhabalar,esenyurt bölgesinden fiside dan 2009 yılında peşinatla geri kalanıda daire tesliminde olmak üzere bir 2+1 daire satın aldım. mayıs 2012 de teslim edilmesini beklerken evlerin daha %40 ı bile tamamlanmamışken birde imar sorunundan dolayı inşaat mühürlendi. ve firma şuan bu imar krizinden dolayı evleri teslim edemediklerini fakat sözleşme sonu mayıs 2012 olduğunu söyleyerekten geri kalan parayı ödememiz gerektiğini söylüyorlar. Tabii birde senet var. senetin üzerine daire tesliminde diye ibare var.Sözleşmede ödeme maddesinde tarih belirtilmeden daire tesliminde diye yazdırmıştım. bu durumda 79.000 tl lik senedi ödemesinin benden alabilirlermi evler teslim edilmediği halde. bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir sizce.

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Sorunuzu Avukat Hilal Bayram'a sorar mısınız...

  08 Eylül 2013, Pazar 14:07:58

  sinan kala : Merhaba Tebernüş bey, Fikret inan kokteyli kendine ve basına ikram edecek sanırım çünkü hiçbir daire sahibinin haberi yok.Ayrıca hangi daireleri teslim edecek .3 sene öncede A1 ve A2 blokların anahtarını teslim etmişti ve 3 senelik süreçte neler olduğunu izlediniz.Göstermelik peyzajı yaptı ve iş bitti sanırım.Blok ve dairelerin içi içler acısı ve telimat 2 yıl gecikti.Basına geçtiği haberlere senelerdir kamuoyunun yanıltıcı beyanatlar veriyor ama gerçekler çok farklı.Kış gelmek üzere ve bu sene doğalgaz bağlanmayacak.Dairelerin içleri natamam ve muhtemelen o şekilde teslim edecek.Tapusunu vermediği daireleri birden fazla kişiye sattı çok arkadaşımız mağdur.Teminata verilen tapusu verilmemiş arkadaşlarımızın daireler ayrı bir konu.Maliyetleri bahane ederek uydurduğu m2 farklarını bizi tehdit ederek istiyor yoksa daireleri teslim etmeyecekmiş.Aşırı şişirilmiş abonelik ve iskan bedellerini artık biz bile umursamıyoruz.Çok rica ediyorum .Gazetecisiniz.Lütfen 2 senedir Fikret inanın basına pasladığı haberleri bir tarayın.söylediği yada vaadettiği tek birşeyi yapmış mı ,Söylediği tek bir doğru var mı ? İnanın yıldık yalanlarından.Yapılan teslimat göstermeliktir.Muhtemeln bir iki figüran bulup ellerine anahtar tutuştuturup resim çekecekler. Bilgilerinize,

  Tebernüş Kireçci : Merhaba. Natamam olduğunu nereden biliyorsunuz? Birden fazla kişiye satılan ev varsa dava açarsınız. Bu işin cezası çok fazla. İskan ve abonelik bedelleri belli. Tek tek kalem kalem sorarsınız... Yasalara ve sözleşmeye aykırı bir durum varsa bunu mahkeme yoluyla halledersiniz.

  30 Ağustos 2013, Cuma 22:16:14

  Naci Rıshık : Hilal hnm. merhaba, Öncelikle bayramınızı kutlarım. Ben Fiside projesinden %25 ilave geri ödemeli olmak kaydı ile daire satın almıştım. Sürenin sonunda dairenin satılması ve %25 ilaveli olarak paramın iadesini talep ettim. Bildiğiniz süreçler yaşandıktan sonra bana dairemin satıldığı ve paramın mahkeme kararına göre geri ödeneceği bildirildi. Bende müdahil olabilmek için icra davası açtım . Sizden öğrenmek istediğim ; 1) Ben Fiyapı ve sahibi hk. savcılığa nitelikli dolandırıcılık suçlaması ile ceza davası açabilirmiyim? 2) Fiyapı bana ödeme yapmamak için ne kadar daha süreyi uzatabilir? Uzun yazdıysam özür dilerim. Hukuki önerilerinizi beklerim. iyi tatiller.

  Hilal Bayram : Iflas erteleme oldugundan takibiniz durdurulur. Iflas erteleme sonuna kadar islem yapamazsiniz. Dolandirildiginiza inaniyorsaniz yasal haklarinizi kullanabilirsiniz.

  10 Ağustos 2013, Cumartesi 13:45:14

  nihat sahin : projesi 11 blok fiyapının 5 blok topraK sahibinin olmak uzere 16 blok olarak tamamlandı ve bazı sorunlarla da olsa oturum basladı. fakat toprak sahibine ait olan sadece 5 ve 6. bloklarda daireler bitmedigi icin oturum baslamadı. sizin aracılgızla bu bloklardakı daire sahiplerine sesleniyorum. biz fiyapıyı veya toprak sahibini bekleyerek bir sey elde edemeyiz. herkes kendi dairesinin içini yapar oturmaya baslarsa o bloklar da hayat baslar. ben 6. blok sakini olarak oradakı malzemelerı kullanarak sadace cuzi iscilik ucreti vererek evimin icini yaptırdım. eger benım gibi bir kac komsu daha yaparsa evimize kavusmus olacagız. İyi calısmalar dilerim

  Tebernüş Kireçci : Peki...

  01 Ağustos 2013, Perşembe 09:12:39

  cengiz piri : SN.HİLAL HANIM;BEN FİYAPI ESENŞEHİR PROJESİNDEN EV ALDIM.MALUM BİLĞİNİZ VAR İSKAN PROBLEMİ,MAHKEME DURUMLARI VAR.ŞUAN DA BİLİR KİŞİ FALAN GELDİ MAHKEME SONUÇLANMADAN DAİREYE GİRİLMEYECEK DENDİ.AYNI ZAMANDA ABONELİK İŞLEMİ BİLE YAPILMAMIŞ YERE SİTE YÖNETİMİ KURULDUĞU İÇİN GEÇMİŞ DÖNEME AİT BORÇ ÇIKARIYORLAR.OTURAMADIĞIM BİR DAİREYE AİDAT ALINABİLİRMİ .CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLER..

  Hilal Bayram : Hukuken talep edemezler.

  24 Temmuz 2013, Çarşamba 12:32:57

  Taner Öztürk : Fi-Tower projesinden daire almayı planlıyorum ve bugün tapuya gidicem bu sebepten dolayı sizden ricam bu projeyle ilgili sıkıntılı bir durum olup olmadığını durumun aciliyetinden dolayı en kısa sürede bilgi alabilir miyim. Şimdiden teşekkürler.

  Tebernüş Kireçci : Rica ederim. Kredi kullanabiliyorsanız alınabilir. Bu işin ölçüsü bu...

  18 Temmuz 2013, Perşembe 11:22:47

  timur doğan : sayın hilal hanım fi sıde projesindeyim 30 bin senedim var bu senediminde tüketici mahkemesinde devam eden 26 /12/2013 tarihine ertelenmiş davam var (sened üzerinde tedbir var) şimdi fi yapı 11000 lira tapu masrafistiyorlar ve senedin tarihinide 30/mart/2014 olarak değiştirmek istiyor bende şuan 11 000tl tapu masrafını ödeyemiyorum.sözleşmeni fesh ederiz diyorlar mahkeme günü gelmeden sözleşmeyi fesh yapabilirlermi. saygılarımla

  Hilal Bayram : Feshedebilirler ancak açmış olduğunuz davada ne istediğiniz önemli. Davadaki talebinize göre cevabım değişecektir.

  17 Temmuz 2013, Çarşamba 16:55:21

  Banu Akalın : Merhaba Tebernüş bey, Bahçeşehir'de 200 bin TL'ye kadar yatırılmış ev arıyoruz. Akkoza'yı düşünmüştük ancak mağdurlarının açtığı sitede yazılanları okuyunca oldukça tereddütlüyüz. Fiyapı, Akkoza, Estonşehir'in 1+1'lerini de düşünüyoruz.Sizin bu konuda bir öneriniz olabilirmi?

  Tebernüş Kireçci : Merhaba... Kira getirilerine bakın... Kiralama kabiliyetine bakın... Her proje alınabilir... Her siteye yatırım yapılabilir. Önemli olan her zaman fiyattır... İşin matematiğidir...

  08 Temmuz 2013, Pazartesi 13:06:16
  Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Kiptaş hadımköy 3.etap , atakent müstakil evler nasıl , Brooklyn park fikirtepe , inşaat firması komisyon alır mı , kiptaş hadımköy 5.etap , kiptas hadimkoy 3.etap başvuru sayisi , Evi idari yoldan tahliye , ege yakasi tebernus , içerenköyün geleceği , 50 bin peşinatla ev , izalei şuur davasıyla beykoz da Satılık arsa , emlak konut hoşdere konutları , north istanbul fiyat , papatya evleri satılık , şile kumbaba satılık müstakil ev , zin d zen tebernüş , tebernüş kireççi carpe diem , yenisahra kentsel dönüşüm , veraset ilan süresi , arnavutköy ömerli rezerv alanı , ibb kumburgaz , halkalı temapark , danışpark kat planları , irem konutları beykent , ayışığı vadi evleri tebernüş , resneli çiftliği ,